اغلب پروژه ها به توضیحات و گزارش نیاز دارند تا ارتباط موثر با مشتری یا کارفرما ایجاد شود. تدوین گزارش و ریپورت نیازمند قدرت نویسندگی آکادمیک است. نویسنده های حرفه ای ادکس گزارشی مناسب برای مشتری یا کارفرمای شما تهیه می کنند. این گروه حرفه ای از مهندسین و متخصصینی تشکیل شده است که از مهارت خود به منظور بهینه سازی فرمت ریپورت استفاده می کنند. متخصصین تدوین گزارش ادکس نویسندگان و ویراستارهای با استعدادی هستند که تجربه ای بالا در این زمینه دارند.
همه تصور می کنند که گزارش یا ریپورت باید تنها طبق قاعده و اصول قدیمی و ثابتی پیش برود. اما امروزه متفاوت بودن و ارائه ایده ای ناب شما را صدها قدم به جلو می برد. بنابراین نباید از تاثیر نگارش خلاقانه بر مخاطب غافل شد. نگارش چه برای یک رمان باشد و یا هر نوع داستان، در صورتی خلاقانه می شود که نویسنده در آن تصویری را که در ذهن دارد، با کلمات خود نمایش می دهد. داستان ها در همه جای زندگی ما هستند و یافتن فردی که توانایی نگارش یک گزارش بی نقص را داشته باشد می تواند نحوه تاثیرگذاریتان را صد برابر سازد.
گزارش ها بر حسب نوع به دو دسته رسمی کوتاه و رسمی بلند تقسیم می شوند. گزارش رسمی کوتاه همانطور که مشخص است کوتاه است و برای مسائل روزمره استفاده می شود. البته این نوع گزارش روشی یکنواخت ندارد و به نوع و درخواست سازمان بستگی دارد. اما به طور کلی گزارش کوتاه مانند هر نوع نوشته ای باید برخاسته از افکار نویسنده بوده و در آن ابتکار و خلاقیت وجود داشته باشد. گزارش رسمی بلند اکثرا برای موضوعات اجتماعی، علمی و فنی مورد استفاده قرار می گیرند.
برای اطمینان داشتن از هر کلمه وجود ویراستار امری ضروری است. ویراستار به مهمی خود نویسنده است. نویسندگانی که خود نیز ویراستار هستند می توانند در ارائه خدمات نگارشی حرفه ای بسیار مفید باشند. هیچ چیزی بدتر از آن نیست که در گزارشی غلط نگارشی یا املایی وجود داشته باشد به طور کلی نویسنده در آن خطایی داشته باشد. با استفاده از خدمات تدوین گزارش ادکس می توانید بدون شک بهترین و بی نقص ترین ریپورت را ارائه دهید.


ثبت پروژه