نرم افزار متلب در مهندسی شیمی

نرم افزار متلب در مهندسی شیمی به عنوان یکی از نرم افزار های کاربردی معرفی شده است. در مهندسی شیمی با استفاده از این نرم افزار می توان قوی ترین برنامه نویسی ها را انجام داد. به طور کل این نرم افزار در تمامی حوزه های مهندسی کاربرد دارد. نرم افزار متلب بر پایه ماتریس است در حقیقت این نرم افزار تمامی داده ها را به شکل ماتریس در خود ذخیره می کند. یکی از مهمترین مزایای این نرم افزار در مهندسی شیمی توانایی توابع جدید است. نرم افزار متلب علاوه بر توابع فراوانی که در خود نرم افزار تعریف شده است برنامه نویس هم می تواند برنامه ها و توابع مورد نظر خود را تعریف کند. به طور کل این نرم افزار برای برنامه نویسان مهندسی شیمی یک زبان برنامه نویسی آسان با مشخصات بسیار پیشرفته است.

زبان برنامه نویسی در نرم افزار متلب

آنچه که به عنوان زبان برنامه نویسی در نرم افزار متلب معرفی شده است زبان برنامه نویسی نسل چهارم یا همان ۴GL است. هدف اصلی در برنامه نویسی به این زبان رایه راهکارهای تبلیغاتی و تجاری است. نرم افزار متلب یکی از معروفترین اپلیکیشن هایی است که در آن برنامه نویسی با این اهداف و همچنین با هدف انجام محاسبات عددی توسعه یافته است.

دانلود نرم افزار متلب

Summary
Article Name
نرم افزار متلب در مهندسی شیمی
Description
نرم افزار متلب در مهندسی شیمی به عنوان یکی از نرم افزار های کاربردی معرفی شده است. در مهندسی شیمی با استفاده از این نرم افزار می توان قوی ترین برنامه نویسی ها را انجام داد.
Author
Publisher Name
سامانه برونسپاری پروژه
Publisher Logo

لطفا امتیاز دهید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *