خلاصه اجرایی

خلاصه اجرایی از لحاظ ساختاری: خلاصه اجرایی فصل اول طرح کسب و کار شما است. و در حالی که این اولین چیزی است که مردم آن را در یک طرح کسب و کار (طرح توجیهی)می خواند، ولی من به طور کلی توصیه می کنند که شما آن را بعد از نگارش بخشهای دیگر به صفحه اول اضافه نمائید، چرا؟ زیرا هنگامی که شما جزئیات بیشتر از کسب و کار خود دانستید به شما کمک خواهد کرد خلاصه اجرایی بهتری اماده کنید

خلاصه اجرایی چیست؟

معرفی شرکت شما، توضیح می دهد که شما چه کاری انجام می دهید، وبه خوانندگان اجازه می دهد اطلاع داشته باشند از هدفی که شما دنبال آن هستید.

نوشتن یک خلاصه اجرایی در حالت ایده آل

خلاصه اجرایی می تواند به عنوان یک سند مستقل عمل کند که شامل نکات برجسته برنامه ریزی شما می باشد. در واقع، سرمایه گذاران به تنهایی با خواندن  خلاصه اجرایی کسب و کار شما را ارزیابی خواهند کرد. آنها اغلب به دنبال  یک برنامه کامل، ارائه زمین، و داده های دیگر در مورد کسب و کار شما هستند.

از آنجا که خلاصه اجرایی مانند یک جزء حیاتی از طرح کسب و کارشما است، آن را با عنوان روشن و مختصرو بدون رفتن به جزئیات بیش از حد برای پوشش برجسته مسائل کلیدی کسب و کار خود تهیه کنید، در حالت ایده آل خلاصه اجرایی شما حداکثر۱-۲ صفحه خواهد بود ، که باعث خواندن سریع و اشتیاق به شنیدن بیشتر در سرمایه گذاران می شود.

راه حل کسب و کارتان برای یک مشکل یا رفع یک نیاز در بازار را شرح دهید. هدف هر کسب و کار حل یک مشکل برای مشتریان خود یا پر کردن یک نیاز در بازار و ارائه راه حل، محصول یا خدمات است.

چگونه مشکل در بازار را شناسایی کرده اند؟ بازار هدف و مشتری ایده آل شما کیست؟ چرا مشتری شما هستند؟

اگر می توانید در طرح کسب و کار نشان دهید که مشتریان بالقوه در حال حاضر علاقه مند هستند و یا شاید در حال حاضر خریدارمحصول یا خدمات شما هستند، این فوق العاده خوب است.

خلاصه مالی که شامل جنبه های کلیدی برنامه مالی شما است و  به طور مطلوب با یک نمودار فروش برنامه ریزی شده، هزینه، و سودآوری طرح کسب و کار شما را نشان می دهدبودجه مورد نیاز شما به جمع آوری پول برای شروع و یا رشد کسب و کار ،. نقاط عطف و کشش آخرین عنصر کلیدی از یک خلاصه اجرایی است که سرمایه گذاران می خواهند بدانند.

متن قبلی طرح کسب و کار

دانلود طرح توجیهی

Summary
Article Name
خلاصه اجرایی
Description
خلاصه اجرایی از لحاظ ساختاری: خلاصه اجرایی فصل اول طرح کسب و کار شما است. و در حالی که این اولین چیزی است که مردم آن را در یک طرح کسب و کار
Author
Publisher Name
سامانه برون سپاری پروژه
Publisher Logo

لطفا امتیاز دهید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *