ضمانت سامانه برای انجام صحیح کار ها چیست؟

رضایت شما اولویت اصلی کار ماست و به همین منظور برای شما ابزارهایی را در سامانه قرارداده ایم:

گزارش کار

در زمان عقد قرارداد شما به طور دائم می توانید از تیم اجرایی گزارش کتبی پیشرفت کار بخواهید و ارتباط مستقیم از طریق سامانه با ناظر و کواردینیتور پروژه خواهید داشت.

بلوکه کردن مبلغ فاز

تا زمان رضایت کامل شما، بسته به نوع قرارداد می توانید در خواست اعمال تغییرات و اصلاحات در گزارش های خود داده و از این طریق مطمئن باشید که کار تحویلی به شما عاری از هر ایراد است.

تیم متخصص نظارت و مجریان مجرب

مجریان طرح در سامانه از بهترین های کشور می باشند که در زمینه کاری خود دارای سابقه درخشانی می باشند. از آن مهمتر ناظران سامانه جوانانی مستعد، پویا و متخصص می باشند که تا کنون صد ها پروژه نظیر آنچه شما می خواهید را رهبری نموده اند.

 

چگونه از انجام کارم مطمئن شوم؟

تخصص ما ساختن تیم های تخصصی برای موفقیت شما در پروژه تعریف شده است. برای اطمینان از انجام کار چند راه وجود دارد:

 • درخواست برگزاری جلسه حضوری با ناظر و مجریان طرح در دفتر مرکزی سامانه
 • درخواست کنفرانس تلفنی با اعضای تیم انتخاب شده
 • بررسی سوابق تیم اجرایی انتخاب شده برا ی پروژه شما
 • بررسی پیشنهاد انجام کار ارسال شده به شما از سوی سامانه
 • کسب اطلاعات از چگونگی انجام کار از بیش از ۱۸۰۰ مشتری قبلی سامانه

چه نوع پروژه هایی می توانم در سامانه تعریف کنم؟

در حال حاضر هر پروژه ای که بتوان با استفاده از کامپیوتر انجام داد را پشتیبانی می کنیم. ۲۱ دپارتمان فعال در دفتر مرکزی سامانه، هر روز مشغول کنترل و اجرای پروژه هایی در زمینه های زیر می باشند.

 • انجام پروژه های مطالعاتی و پژوهشی
 • تهیه طرح تجاری و اجرایی کسب کار
 • پروژه های شبیه سازی نرم افزاری رشته های مختلف مهندسی، انسانی و پزشکی
 • تهیه مدارک مهاجرت برای ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور
 • ترجمه تخصصی
 • طراحی وب سایت و اپلیکیشن
 • و…

از ترجمه ای ساده تا انجام پروژه های تخصصی سازمانی، همه و همه در سامانه تا کنون انجام شده است.

از کجا شروع کنم؟

کافی است که به یک رایانه و اینترنت دسترسی داشته باشید. اولین اصل در کار، داشتن رزومه ای عاری از ایراد و گویای توانایی های شماست. پس پروفایل خود را تکمیل نموده و کارشناسان ما را با مهارت های خود تحت تاثیر قرار دهید. در رزومه خود حتما به موارد زیر بیشتر بپردازید:

 • تخصص اصلی و مهارت های مکسوبه
 • مقاطع تحصیلی و دست آوردهای علمی
 • سوابق اجرایی و کاری

مهمترین دلیل موفقیت شما در پذیرفته شدن تان برای انجام پروژه، کامل بودن رزومه شماست!

راهنمای کاربری استفاده از سامانه را از این جا دانلود کنید
دستورالعمل کار در سامانه برون سپاری

چگونه می توانم در پروژه ای مشغول به کار شوم و کسب درآمد کنم؟

همواره پروژه های پیشنهادی به خودتان را چک کنید. از بین این پروژه ها آنهایی که در انجامش سابقه بیشتری دارید را انتخاب کنید.

در بخش اعلان آمادگی پروژه انتخاب شده شرکت نموده و درباره موارد زیر به صورت کامل توضیح دهید:

 • چگونگی انجام پروژه: به صورت کامل متدولوژی انجام کار را توضیح دهید.
 • سوابق اجرایی قبلی: در این بخش فقط به سوابق مرتبط با پروژه ای که انتخاب نموده اید اشاره کنید.
 • زمان لازم برای اجرای پروژه: طبیعتاً زمان انجام کار نیز یکی از معیارهای کلیدی در استخدام شما در پروژه است.

آیا می توانم کار با ادکس را کار ثابت خود بدانم؟

بله. در حال حاضر متخصصین زیادی به صورت ثابت از راه دور با سامانه همکاری داشته و درآمدی به مراتب بیشتر از کار در دانشگاه ها، مراکز تجاری و پژوهشکده ها کسب می کنند…………….

نمونه های زیادی در سراسر کشور، از زابل تا بابل تنها با ما همکاری دارند.

اما لازمه این امر این است که:

 • کار با کیفیت بالا تحویل دهید
 • به خوبی پاسخگوی متقاضیان حقیقی و حقوقی سامانه باشید
 • گزارش دهی مناسب در حین انجام کار داشته باشید
 • و زمان بندی مشخص شده را رعایت کنید

سوالات متداول

تنها کافی است در زمینه ای تخصصی مهارت داشته باشید. متخصصین نرم افزاری، کارشناسان تحقیق بازار، آنالیزور های آماری، برنامه نویسان، مترجمین، پزشکان و ... بسته به پروژه پیشنهاد شده به ایشان می توانند به صورت کامل از مزایای وب سایت بهره مند شوند.

رابطه کاری سامانه با شما در صورتی که صلاحیت های شما تایید گردید، به رابطه استخدامی تبدیل خواهد شد و شما از مزایای ویژه استخدامی بهره مند خواهید شد. اما تنها زمانی به شما پیشنهاد همکاری در دفاتر سامانه داده می شود که چندین پروژه با کیفیت بالا انجام داده و سابقه درخشانی داشته باشید.

داشتن سابقه درخشان در اعتماد به شما برای پروژه های بعدی بسیار موثر است. پس سعی کنید حتما برای پروژه هایی اعلان آمادگی کنید که در آن تخصص دارید. پیش از شروع کار حتما به تمامی زوایا و خفایای مسئله آگاه شوید. به این منظور با استفاده از پنل کاربری خود سعی کنید سئوالاتی که در ذهنتان است را از کارشناسان سامانه و یا ناظر پروژه بپرسید. حتما گزارش پیشرفت کار خود را در بازه های زمانی مشخص شده در سامانه قراردهید و الی ممکن است پروژه از شما گرفته شده و به متخصصی دیگر سپرده شود. به زمان بندی مشخص شده برای تحویل فازها توجه نموده و به موقع کار را تحویل دهید

اولین قدم تکمیل پروفایل در سامانه است. اشاره به همه مهارت هایی که دارید و زمینه های تخصصی کارتان می تواند تا حد زیادی به افزایش تعداد پیشنهادات به شما کمک کند. در قدم بعدی سعی کنید پروژه مناسب را انتخاب نموده و تمامی فرم های لازمه برای اعلان آمادگی را به درستی تکمیل نمایید. شرکت در آزمون های تعیین سطح نیز می تواند منجر به افزایش احتمال پذیرش شما شود. واقعیت آن است که می توان ادعای داشتن تخصص های مختلف را داشت. ولی نتایج آزمونهای طراحی شده سامانه می تواند صحتی بر ادعاهای صورت گرفته باشد.

اول از همه بدانید که در کدام زمینه تبحر بیشتری دارید. در قسمت جستجوی سایت نام زمینه مهارتی خود را تایپ نموده و جستجو کنید. از بین گزینه های پیشنهادی پروژه ای که بیشترین شباهت با سابقه کاری شما دارد را انتخاب نموده و برای انجام آن اعلان آمادگی کنید.

زمانی که از سامانه استفاده می کنید، ابزار های مختلفی از جمله تقویم کاری و لیست فازها به شما ارائه می شود که از اولویت کارهایتان و زمان بندی آن آگاه می شوید. از طریق ارائه گزارش ها می توانید ناظرین پروژه را از وضعیت پیشرفت پروژه آگاه ساخته و از تجربیات ایشان بهره مند شوید.

پروژه های تعریف شده در سامانه دو بخش عمومی و شرکتی دارد. شما می توانید تجربه کسب درآمد از یک ترجمه ساده تا شبیه سازی نرم افزاری بسیار پیچیده را در سامانه داشته باشید. هر شخصیت حقیقی و حقوقی به شرط رعایت قوانین و مقررات استفاده از سامانه می تواند در سامانه پروژه خود را تعریف نماید.

شما در سامانه تجارت خود را دارید. می توانید در زمینه تخصصی که دارید گروهی تشکیل داده و به صورت گروهی پروژه ها را انجام دهید. ولی مزایایی که سامانه برای شما دارد عبارت است از کسب درآمد بدون سرمایه گذاری اولیه و هزینه تبلیغات امکان دسترسی به روزانه ده ها پروژه متنوع امکان حضور در پروژه های صنعتی و سازمانی بهره مندی از تجربه ناظرین سامانه

درآمد شما بستگی به میزان فعالیت شما دارد. ولی می توانیم ادعا کنیم که درآمد شما به دلایل زیر از درآمدتان در کار استخدامی مشابه بیشتر خواهد بود. دسترسی به تعداد بسیار زیاد از پروژه در زمینه تخصصی تان و کسب درآمد بدون سقف عدم پرداخت مالیات و عوارض کاری عدم اتلاف وقت در رفت و آمد به محل کار برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاک ادکس (ادبلاگ) مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید.