در کسب و کارهای امروزی استفاده از اینترنت نقش اساسی دارد و با گشترش موبایل های هوشمند کسب و کار آنلاین توسعه خاصی پیدا کرده استو در سامانه برون سپاری پروژه، خدمات طراحی اپلیکیشن و وی نیز ارائه می گردد که طراحی اپلیکیشن IOS  نیز یکی از این سرویس ها می باشد. تیم برنامه نویسان ما برنامه نویسی تخصصی IOS را به همراه طراحی و گرافیک اختصاصی انجام  داده و همچنین برنامه نویسی برای همه دستگاه های مجهز به سیستم عامل IOS فراهم می سازند.

اگر سایت یا نرم افزار داشته باشید کافی است ایده ای ناب ارائه دهید. پیش از شروع برنامه نویسی از ایده های تیم ما کمک بگیرید. شما با طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت می توانید درآمد خود را افزایش داده، مشتری های بیشتری یافته و در همه جا دیده شوید. مسلما تعداد زیادی از کاربران دست به گوشی یا تبلت هستند. پس چرا اپلیکیشن شما زیر انگشتان آنها نباشد.

طراحی IOS باید به صورت کاملا حرفه ای و پویا باشد زیرا امروزه بازار رقابتی داغی دارد و نیازمند طرحی خلاقانه دارد تا آن را از دیگر برنامه ها متمایز سازد. برنامه نویسی برای تمامی نسخه های سیستم های عامل IOS متفاوت بوده و نیازمند برنامه نویسی متفاوتی می باشد.

نحوه دسته بندی مطالب و محتوا نیز بحث مهمی است که نباید از آن غافل شد. محتوایی که در اپلیکیشن خود به روز می کنید تا هزاران و یا حتی میلیون ها نر آن را بخوانند و به اشتراک بگذارند نیز اهمیت دارد. در صورت نیاز به هر گونه خدمات نگارش محتوا می توانید از سامانه برون سپاری پروژه کمک بگیرید. برنامه ریزی محتوا و استراتژی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید تا با دیگران متمایز باشید.

تکنولوژی های مورد استفاده در IOS عبارتند از:
 Objective-C,  Appcelerator Titanium,  iPad Software Development Kit (SDK),  XCode IDE,  Interface Builder,  Mac OS X,  Cocoa,  Database & Location API


ثبت پروژه