WordPress

اگر می خواهید سایتی حرفه ای داشته باشید که طراحی آن ارزان برایتان تمام شود WordPress بهترین گزینه برای شما است. محیط مدیریت ساده وردپرس این امکان را برای کسانی که تجربه مدیریت سایت ندارند، بهترین مدیریت را اجرا کنند. پنل مدیریتی ورپرس بسیار ساده است و افراد مختلف می توانند بهترین استفاده را از آن ببرند. وردپرس اوپن سورس است و همین باعث ارزشمندی آن شده است. البته از پشتیبانی بسیار عالی آن نباید غافل شد. وردپرس با پشتیبانی خود توانسته اکوسیستمی عالی برای کاربران خود آماده سازد.

وردپرس و بهینه سازی سایت با هم در تعامل هستند پس اگر به فکر بهینه سازی سایت خود هستید پیشنهاد می کنیم حتما از وردپرس استفاده کنید. علاوه بر این وردپرس تنها سیستمی است که در خود نکات سئو و بهینه سازی سایت را رعایت می کند و از همین رو به سیستمی محبوب تبدیل شده است.

از آنجایی که سیستم مدیریت محتوای آن به برنامه نویسی نیاز ندارد پس هزینه های برنامه نویسی حذف می شود. برای انتخاب قالب نیز می تواند از قالب های رایگان وردپرس استفاده کرده و یا قالبهای حرفه ای خارجی وردپرس را خریداری نمایید. یک نکته جالب راجع به وردپرس به روز شدن آن است. تیم توسعه دهنده ورپرس هر از گاهی نسخه جدید از آن را به روز می کند و آن را هر روز بهتر از دیروز بر اساس نیازهای روز دنیا می سازد.

به روز رسانی محتوا در وردپرس برای همه آسان است و قواعدی دارد که با تمرین آسانتر نیز می گردد. به منظور بیشتر دیده شدن باید محتوایی قوی و متناسب با سایت به روز کنید. به یاد داشته باشید که امروزه محتوا پادشاه است و یک مطلب قوی می تواند تاثیر به سزایی در سایت شما و موقعیت آن در موتورهای جستجو داشته باشد. در صورت نیاز به مشاوره نگارش محتوا از کارشناسان ادکس کمک بخواهید و از ما نحوه نگارش حرفه ای و ناب را بیاموزید.


ثبت پروژه